Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Przeciwdrobnoustrojowe - sprawdź zastowosowanie! Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: dolnośląskie
Firma: Antimicrobial Copper
Miasto: Wrocław
Email: antimicrobialcopper@o2.pl
Strona www: http://www.antimicrobialcopper.org/pl/zastosowanie/przeciwdrobnoustrojowe-powierzchnie-dotykowe
   
dodano: 2017.12.20
ważne do: 2018.09.16
wyświetleń: 13

Szczegóły oferty:

Każdy z nas już od najmłodszych lat narażony jest na otaczające go z każdej strony bakterie. Z bakteriami spotykamy się między innymi: w środkach komunikacji publicznej, na klamkach, telefonach, klawiaturach, banknotach czy innych przedmiotach, z którymi każdego dnia mamy kontakt. Kontakt z licznymi bakteriami może prowadzić do postępu drobnoustrojów, a co za tym idzie - szereg schorzeń.

W związku z tym też, obecnie co raz większą popularnością napawają się produkty z miedzi antybakteryjnej zwanej także miedzią przeciwdrobnoustrojową. Jakie są właściwości przeciwdrobnoustrojowe wspomnianej miedzi? Miedź przeciwdrobnoustrojowa to kompletnie nowa, naturalna broń w walce z drobnoustrojami. To środek skuteczniejszy niż powierzchnie srebrne. A o jej skuteczności dowodzą liczne badania naukowe. Posiada trwałe i ciągłe działanie przeciwdrobnoustrojowe a do jej cech należy między innymi: skuteczne działanie na warunki atmosferyczne oraz wysoka odporność na ścieranie. Ponadto, jest to materiał kompletnie nieszkodliwy dla ludzi i środowiska.
Miedź antybakteryjna ma szereg przeznaczeń, w związku z tym też możemy wykorzystywać ją w budownictwie czy produkcji. Jest to materiał godny polecenia, ze względu na pozytywne właściwości oraz przyjazną cenę.

Reklama